Sala szkoleniowa

Niewątpliwym atutem naszej sali szkoleniowej jest jej otoczenie. W tej kameralnej atmosferze można tu poprowadzić spotkania, szkolenia, warsztaty, wykłady, prezentacje, czy niewielkie konferencje, które zapadną w pamięć każdemu uczestnikowi.

Przestrzeń ogrodu i bliskie spotkania z przyrodą dostarczają inspiracji  i dodatkowej motywacji do efektywnej pracy, a w czasie przerwy pomagają się dodatkowo zrelaksować.

Największą atrakcją są pojawiające się w ogrodzie wiewiórki i ptaki, które dostarczają dodatkowych wrażeń o każdej porze roku.

Przyroda, która nas otacza ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego w trosce o nią stawiamy m.in. na przyjazne i ekologiczne rozwiązania:  wykorzystujemy papierowe naczynia jednorazowe, wybieramy dostawców, którzy dbają jak my o środowisko, czy prowadzimy podstawową segregację odpadów.

Doświetlona naturalnym światłem  przestrzeń naszej sali tworzy przyjazną atmosferę, w której wszystkie odbywające się zajęcia są niezwykle przyjemne zarówno dla trenerów, jak i dla słuchaczy.

W naszej sali szkoleniowej można przeprowadzić zarówno standardowe szkolenia z wykorzystaniem różnych typowych układów stołów, jak i nietypowe zajęcia z użyciem dodatkowych elementów wystroju, a także ciekawe warsztaty tematyczne.

Uczestnicy szkoleń podkreślają wielokrotnie, że klimat panujący w Cienistej Office jest bardzo przyjazny, bez zbędnego zadęcia czy sztywno narzuconego stylu korporacyjnego.

Trenerzy, którzy wybierają naszą salę szkoleniową doceniają jej nietuzinkowe otoczenie i wszelkie udogodnienia, które każdorazowo dostosowujemy do ich oczekiwań.

Uczestnicy mogą wykorzystać w niebanalny sposób przestrzeń wokół sali organizując podczas przerw grilla czy też wypoczywać na udostępnionych przez nas leżakach.

Przyjazna atmosfera to nie tylko nasz jedyny atut, dokładamy też wszelkich starań aby wyposażenie sali spełniało wszystkie najnowsze standardy, na bieżąco unowocześniamy sprzęt, aby wszystkie szkolenia miały również najlepszą oprawę techniczną.

Sala szkoleniowa Cienista Office to 35m2 przestrzeni, z bezpośrednim wyjściem na taras i ogród.
Maksymalna ilość uczestników szkoleń w standardowym układzie stołów to 16 osób.

Standardowe wyposażenie:

  • tablica multimedialna i suchościeralna w jednym
  • projektor ultrakrótkoogniskowy
  • flipchart
  • ścianę magnetyczną, na której można umieścić motywujące hasła
  • klimatyzację lub ogrzewanie, w zależności od temperatury na zewnątrz
  • dostęp do Wi-Fi, również z zasięgiem w ogrodzie
  • mobilne i składane stoły wraz z kolorowymi krzesłami
  • telewizor z możliwością wyświetlania stałej prezentacji firmy
  • stały dostęp do cateringu

Zapraszamy do współpracy!